Kapcsolat

Központi elérhetőségek:

ANDEST-2005 Kft.
9024, Győr, Baross Gábor u. 55/B.

Telefonszám: +36 30 198-4898 
E-mail: szabados@andest.hu

Értékesítés

terkep_2.jpg

1

Dr. Szabados Tamás

Kereskedelmi igazgató
+36 30 198-4898
szabados@andest.hu
4

Lőkös Gábor

Értékesítési vezető Kelet-Magyarország
+36 30 537-3154
lokosg@andest.hu
2

Csáki Miklós

Brand manager
+36 30 509-7378
csaki@andest.hu
5

Gölöncsér István

Brand manager
+36 20 419-1349
goloncser@andest.hu
3

Nagy Lajos

Brand manager
+36 30 313-5425
nagylajos2016@gmail.com
6

Gyurcsik Zsolt

Brand manager
+36 70 411-8204
gyurcsik@andest.hu

Nyugat-magyarországi telephely

9025, Győr, Bécsi u. 14.

Félix Bálint

Alkatrész
+36 70 596-8828
felix.szolg@gmail.com

Szammer Károly

Szerviz
+36 70 408-2332
szammer24@freemail.hu

Közép-magyarországi telephely

5000, Szolnok, Külterület 0109/11 Hrsz. (Transzformátor telep 1.)
GPS: 47,2043834; 20,1527204

Szőke Gyula

Vevőszolgálat
+36 70 629-9607
szoke@andest.hu

Hamar Sándor

Szerviz
+36 30 182-9297
hamar@andest.hu

Esses József

Szerviz
+36 70 622-4394
esses@andest.hu

ifj. Hamar Sándor

Alkatrész-szerviz
+36 30 500-8326
ifjhamar@andest.hu

Kelet-magyarországi telephely

4551, Nyíregyháza, Nyíregyházi u. 24/B.

Lőkös Ádám

Alkatrész
+36 30 606-3448
lokosa@andest.hu

Fabu László

Szerviz
+36 30 606-3442
fabu@andest.hu

Dél-nyugat magyarországi telephely

7013, Cece, Újmajor
GPS: 46.774220,18.649893

Sebestyén Dénes

Alkatrész
+36 70 629-9812
sebestyen@andest.hu

Markovics Zoltán

Szerviz
+36 30 536-2247
markovics@andest.hu